AQUA BIKE MAGIC® BEAUTY LINE

Urządzenie łączące aquacycling z masażem. Ma działanie odchudzające, antycellulitowe oraz relaksacyjne. Ćwiczenia na rowerze treningowym (waterbike) wraz z oporem hydrostatycznym wody przynoszą bardzo szybkie rezultaty. Hydromasaż odbywający się w trakcie sesji relaksuje i pobudza limfę a uwalniany ozon utlenia martwy naskórek. Właściwości masujące wody powodują, że zakwasy są mniej dotkliwe a sam masaż wody wpływa pozytywnie na perystaltykę jelit, łagodząc też dolegliwości żołądkowe. Ciśnienie hydrostatyczne działa na ciało jak drenaż limfatyczny, oczyszczając organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii, złogów i toksyn.

Dynamiczne ćwiczenia na specjalnym rowerze przystosowanym do pracy w wodzie to ubytek nawet 1200 kcal w 45 minut. Aquacycling to nowa forma treningu cardio, która daje rewelacyjne efekty nie obciążając stawów. Do treningu dodane są też inne ćwiczenia ruchowe angażujące do wysiłku dodatkowe partie mięśniowe. Oprócz nóg pracują dodatkowo brzuch, ramiona i barki. Z pozoru aquacycling może wydawać się lekki, mimo to spala ogromną ilość kalorii i tkanki tłuszczowej. Efekty są tak dobre, że popularność auqacyclingu ciągle rośnie.Trening składa się z rozgrzewki, zasadniczej części ćwiczeń i rozciągania. Właściwości masujące wody powodują, że zakwasy są mniej dotkliwe a sam masaż wody wpływa pozytywnie na perystaltykę jelit, łagodząc też dolegliwości żołądkowe. Ciśnienie hydrostatyczne działa na ciało jak drenaż limfatyczny, oczyszczając organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii, złogów i toksyn.

Fitness dla seniorów i rehabilitacja w urządzeniu Aquabike!

Z AquaBike bez problemu skorzystają osoby starsze, gdyż ćwiczenie w środowisku wodnym odciąża stawy. Seniorzy często wybierają trening relaksacyjny, który przy średnim wysiłku przyjemnie masuje i odpręża ciało. Ćwiczenia  pomagają w rehabilitacji osób starszych, rekonwalescencji po urazach i złamaniach oraz zaburzeniach krążenia.

Indywidualny trening na rowerze wodnym bez potrzeby dopasowywania się do godzin zajęć grupowych

JEDYNE TAKIE URZĄDZENIE W MIEŚCIE!!!

J